Security Advisories NL (1.0.0) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Updated
ast: Anováu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Never
ast: Nunca

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Severity
ast: Severidá

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Medium
ast: Mediu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Sources
ast: Fontes

en: Configure permissions
ast: Configurar permisos
