Security Advisories NL (1.0.0) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Summary
az: Xülasə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Severity
az: Ciddilik

en: Medium
az: Orta

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Source
az: Mənbə

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Critical
az: Kritik

en: The language code.
az: Dil kodu.
