Security Advisories NL (1.0.0) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Date format
be: Фармат даты

en: Never
be: Ніколі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Medium
be: Сярэдні

en: Configuration
be: Налады

en: Sources
be: Крыніцы

en: Source
be: Крыніца

en: Cache settings
be: Налады кэшу

en: Configure permissions
be: Наладзіць правы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
