Security Advisories NL (1.0.0) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Updated
bg: Обновено

en: Statistics
bg: Статистики

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Severity
bg: Строгост

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Medium
bg: Среда

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Sources
bg: Източници

en: Source
bg: Източник

en: Configure permissions
bg: Настрой правата

en: Products
bg: Продукти

en: Metric
bg: Метрична

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Badge color
bg: Badge цвят
