Security Advisories NL (1.0.0) - en to bn translation catalogue (26 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Sources
bn: উৎস

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
