Security Advisories NL (1.0.0) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Configure permissions
bo: སྤྱོད་དབང་སྒྲིག་འགོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Per page
bo: དྲ་ངོས་རེ་ལ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Update source
bo: ཁུངས་གསར་སྒྱུར།
