Security Advisories NL (1.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
