Security Advisories NL (1.0.0) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Statistics
bs: Statistika

en: Date format
bs: Format datuma

en: Published
bs: Objavljeno

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Medium
bs: Srednje

en: Source
bs: Izvor

en: Products
bs: Proizvodi
