Security Advisories NL (1.0.0) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Refresh
ca: Refresca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Date format
ca: Format de la data

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Severity
ca: Severitat

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Medium
ca: Mitjana

en: Feed type
ca: Tipus de canal

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: Sources
ca: Fonts

en: Source
ca: Font

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Configure permissions
ca: Configura permisos

en: Products
ca: Productes

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Published:
ca: Publicat:

en: Metric
ca: Mètric

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: More info
ca: Més informació

en: Per page
ca: Per pàgina

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Badge color
ca: Color de la insígnia

en: Critical
ca: Crític

en: Update source
ca: Orígen de l'actualització

en: The language code.
ca: El codi de llengua.
