Security Advisories NL (1.0.0) - en to cy translation catalogue (34 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Never
cy: Byth

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Delete all
cy: Dileu i gyd

en: Medium
cy: Canolig

en: Feed type
cy: Math o borthwr

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Configure permissions
cy: Ffurfweddu hawliau

en: Products
cy: Nwyddau

en: Per page
cy: Pob tudalen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Badge color
cy: Lliw bathodyn
