Security Advisories NL (1.0.0) - en to da translation catalogue (58 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Refresh
da: Opdatér

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: Updated
da: Opdateret

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: 1 hour
da: 1 time

en: Statistics
da: Statistik

en: Date format
da: Datoformat

en: Never
da: Aldrig

en: Published
da: Udgivet

en: Severity
da: Grad

en: Delete all
da: Slet alle

en: 1 day
da: 1 dag

en: Feed type
da: Feed-type

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Sources
da: Kilder

en: Source
da: Kilde

en: Cache settings
da: Indstillinger for cache

en: Configure permissions
da: Tilladelser

en: Products
da: Produkter

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 4 hours
da: 4 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Metric
da: Metrisk

en: 7 days
da: 7 dage

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Queue
da: Kø

en: Per page
da: Pr. side

en: Items per page
da: Antal elementer

en: Badge color
da: Badge-farve

en: Critical
da: Kritisk

en: 30 days
da: 30 dage

en: Update source
da: Opdatér kilde

en: Queue Status
da: Kø-status

en: The language code.
da: Sprogkoden.
