Security Advisories NL (1.0.0) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: Configure permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་རིམ་སྒྲིག་འབད་
