Security Advisories NL (1.0.0) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Never
el: Ποτέ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Medium
el: Μέσο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sources
el: Πηγές

en: Source
el: Πηγή

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: Configure permissions
el: Ρύθμιση αδειών πρόσβασης

en: Products
el: Προϊόντα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 4 hours
el: 4 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Per page
el: Ανά σελίδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Badge color
el: Χρώμα διακριτικού σήματος

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: The language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας.
