Security Advisories NL (1.0.0) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Never
eo: Neniam

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Severity
eo: Graveco

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: Medium
eo: Medio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sources
eo: Fontoj

en: Configure permissions
eo: Agordu permesojn

en: Badge color
eo: Nomŝilda koloro
