Security Advisories NL (1.0.0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Refresh
et: Värskenda

en: Feed URL
et: Voo link

en: Updated
et: Uuendatud

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Statistics
et: Statistika

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Severity
et: Tõsidus

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: 1 day
et: 1 päev

en: Medium
et: Keskmine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Cache settings
et: Vahemälu seaded

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Products
et: Tooted

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Badge color
et: Märgi värv

en: Critical
et: Kriitiline

en: Update source
et: Uuenduste allikas

en: The language code.
et: Keele kood.
