Security Advisories NL (1.0.0) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Medium
eu: Ertaina

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Cache settings
eu: Cachearen ezarpenak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Queue
eu: Ilara

en: More info
eu: Informazio gehio

en: Per page
eu: Orriko

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Critical
eu: Larria

en: Update source
eu: Eguneraketen jatorria
