Security Advisories NL (1.0.0) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Feed type
fi: Syötteen tyyppi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Sources
fi: Lähteet

en: Source
fi: Lähde

en: Cache settings
fi: Välimuistin asetukset

en: Configure permissions
fi: Säädä käyttöoikeuksia

en: Products
fi: Tuotteet

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Published:
fi: Julkaistu:

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Queue
fi: Jono

en: Per page
fi: Sivua kohti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Badge color
fi: Nimilapun väri

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Update source
fi: Päivityslähde
