Security Advisories NL (1.0.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: High
is: Høgt

en: Low
is: Lág

en: Updated
is: Dagført

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Never
is: Ongantíð

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Severity
is: Álvarsemi

en: Delete all
is: Strika alt

en: Medium
is: Miðal

en: Sources
is: Keldur

en: Configure permissions
is: Samanset rættindi

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Badge color
is: Litur á skelti
