Security Advisories NL (1.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Statistics
ga: Statisticí

en: 1 day
ga: Lá amháin
