Security Advisories NL (1.0.0) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Date format
gl: Formato de data

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: 1 day
gl: 1 día

en: Medium
gl: Medio

en: Feed type
gl: Tipo de orixe

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Sources
gl: Fontes

en: Source
gl: Orixe

en: Cache settings
gl: Configuración da caché

en: Configure permissions
gl: Configurar permisos

en: Products
gl: Produtos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Queue
gl: Cola

en: More info
gl: Máis info

en: Per page
gl: Por páxina

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Badge color
gl: Color da insignia

en: Update source
gl: Fonte de actualización

en: Full Content
gl: Contido completo
