Security Advisories NL (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Display settings
de: Aazeige-Ystellige

en: Summary
de: Zämefassig

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Date format
de: Datumsformat

en: Configuration
de: Konfiguration
