Security Advisories NL (1.0.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
