Security Advisories NL (1.0.0) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: URL
he: כתובת URL

en: Refresh
he: ריענון

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Updated
he: עודכן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Severity
he: חוּמרה

en: Delete all
he: מחק הכל

en: 1 day
he: יום אחד

en: Medium
he: בינוני

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Probability
he: הסתברות

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Cache settings
he: הגדרות מטמון

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: Products
he: מוצרים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 4 hours
he: 4 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Queue
he: תור

en: More info
he: מידע נוסף

en: Per page
he: לדף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Badge color
he: צבע התג

en: Critical
he: קריטי
