Security Advisories NL (1.0.0) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: Updated
hr: Osvježeno

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Statistics
hr: Statistike

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Delete all
hr: Izbriši sve

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Medium
hr: Srednji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sources
hr: Izvori

en: Source
hr: Izvor

en: Configure permissions
hr: Podesi dopuštenja

en: Products
hr: Proizvodi

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Badge color
hr: Boja značke
