Security Advisories NL (1.0.0) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: URL
hu: Webcím

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Never
hu: Soha

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Severity
hu: Szint

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Medium
hu: Közepes

en: Feed type
hu: Hírcsatorna típusa

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Probability
hu: Valószínűség

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Source
hu: Forrás

en: Cache settings
hu: Gyorsítótár beállítások

en: Configure permissions
hu: Jogosultságok beállítása

en: Products
hu: Termékek

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Published:
hu: Közzétéve:

en: Metric
hu: Metrikus

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Queue
hu: Várólista

en: More info
hu: További információk

en: Per page
hu: Laponként

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Badge color
hu: Jelvény színe

en: Critical
hu: Kritikus

en: Update source
hu: Frissítések forrása

en: The language code.
hu: A nyelvkód.
