Security Advisories NL (1.0.0) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Configure permissions
hy: Կարգավորել արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
