Security Advisories NL (1.0.0) - en to is translation catalogue (37 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: URL
is: vefslóð

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Updated
is: Uppfært

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Never
is: Aldrei

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Delete all
is: Eyða öllu

en: Medium
is: Miðlungs

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Products
is: Vörur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
