Security Advisories NL (1.0.0) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Refresh
jv: Anyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Statistics
jv: Statistik

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Sources
jv: Sumber

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
