Security Advisories NL (1.0.0) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო

en: Cache settings
ka: ქეშის პარამეტრები
