Security Advisories NL (1.0.0) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Statistics
kk: Статистика

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: 1 day
kk: @count күн

en: Medium
kk: Орташа

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Badge color
kk: Түстің мүлшемі.
