Security Advisories NL (1.0.0) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Never
km: កុំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Sources
km: ប្រភព

en: Configure permissions
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Badge color
km: ពណ៌​ត្រា
