Security Advisories NL (1.0.0) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Statistics
lv: Statistika

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Severity
lv: Smagums

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Medium
lv: Vidējs

en: Feed type
lv: Plūsmas veids

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Sources
lv: Avoti

en: Source
lv: Avots

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: Products
lv: Preces

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Metric
lv: Metrisks

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
