Security Advisories NL (1.0.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
