Security Advisories NL (1.0.0) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Statistics
mn: Статистик

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Medium
mn: Дундаж

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
