Security Advisories NL (1.0.0) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Updated
mr: सुधारित

en: 1 hour
mr: एक तास

en: ID
mr: आय डी

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
