Security Advisories NL (1.0.0) - en to ms translation catalogue (37 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Statistics
ms: Statistik

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Severity
ms: Keterukan

en: Delete all
ms: Padam semua

en: Medium
ms: Sederhana

en: Feed type
ms: Jenis fid

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Sources
ms: Sumber

en: Configure permissions
ms: Konfigurasikan kebenaran-kebenaran

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: Badge color
ms: Warna lencana
