Security Advisories NL (1.0.0) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Medium
ne: माध्यम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
