Security Advisories NL (1.0.0) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Refresh
nl: Verversen

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Never
nl: Nooit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Severity
nl: Ernst

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Probability
nl: Waarschijnlijkheid van weergave

en: Sources
nl: Bronnen

en: Source
nl: Bron

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Products
nl: Producten

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Published:
nl: Gepubliceerd:

en: Metric
nl: Metrisch

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Queue
nl: Wachtrij

en: More info
nl: Meer informatie

en: Per page
nl: Per pagina

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Badge color
nl: Kleur naamplaatje

en: Critical
nl: Kritisch

en: Update source
nl: Bron voor bijwerken

en: The language code.
nl: De taalcode.

en: Remove duplicates
nl: Duplicaten verwijderen
