Security Advisories NL (1.0.0) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Date format
nn: Datoformat

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Delete all
nn: Slett alt

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sources
nn: Kjelder

en: Products
nn: Varer

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
