Security Advisories NL (1.0.0) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Refresh
oc: Refresca

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Date format
oc: Format de data

en: Never
oc: Pas jamai

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Severity
oc: Importància

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Medium
oc: Mejan

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Probability
oc: Probabilitat

en: Sources
oc: Fonts

en: Source
oc: Font

en: Configure permissions
oc: Configurar los dreits d'accès

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Per page
oc: Per pagina

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Update source
oc: Font de mesa a jorn
