Security Advisories NL (1.0.0) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Refresh
os: Сног кæн
