Security Advisories NL (1.0.0) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ
