Security Advisories NL (1.0.0) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: URL
ps: پته (URL)

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Medium
ps: منځنى

en: Configuration
ps: سازول

en: Source
ps: سرچينه

en: Cache settings
ps: پټياد امستنې

en: About
ps: په اړه
