Security Advisories NL (1.0.0) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Statistics
ro: Statistici

en: Date format
ro: Format dată

en: Never
ro: Niciodată

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Severity
ro: Gravitate

en: Delete all
ro: Şterge tot

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Medium
ro: Mediu

en: Feed type
ro: Tip flux

en: Configuration
ro: Configurație

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Sources
ro: Surse

en: Source
ro: Sursă

en: Cache settings
ro: Setări cache

en: Configure permissions
ro: Configurare permisiuni

en: Products
ro: Produse

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: More info
ro: Mai multe informații

en: Per page
ro: Per pagină

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Badge color
ro: Culoare ecuson

en: Critical
ro: Critic

en: The language code.
ro: Codul limbii.
