Security Advisories NL (1.0.0) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
