Security Advisories NL (1.0.0) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Medium
sk: Stredná

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Sources
sk: Zdroje

en: Source
sk: Zdroj

en: Cache settings
sk: Nastavenia cache

en: Configure permissions
sk: Nastaviť oprávnenia

en: Products
sk: Produkty

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Metric
sk: Metrický

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Queue
sk: Rad

en: Per page
sk: podľa stránky

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Badge color
sk: Farba symbolu

en: Critical
sk: Kritické

en: Source ID
sk: Zdrojové ID

en: The language code.
sk: Kód jazyka.
