Security Advisories NL (1.0.0) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: URL
te: యూఆరెల్

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Severity
te: తీవ్రత

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
