Security Advisories NL (1.0.0) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Source
ug: مەنبە

en: Configure permissions
ug: ھوقۇقنى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە
