Security Advisories NL (1.0.0) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Source
am: ምንጭ

en: Configure permissions
am: ፈቃዶች ውቀርት
