Security Advisories NL (1.0.0) - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Date format
cs: Formát data

en: Never
cs: Nikdy

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Severity
cs: Vážnost

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: 1 day
cs: 1 den

en: Medium
cs: Střední

en: Feed type
cs: Typ zdroje

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Probability
cs: Pravděpodobnost

en: Sources
cs: Zdroje

en: Source
cs: Zdroj

en: Configure permissions
cs: Nastavit práva

en: Products
cs: Produkty

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Metric
cs: Metrická

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: More info
cs: Více informací

en: Per page
cs: Na stránku

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Badge color
cs: Barva znaku

en: Critical
cs: Kritický

en: Update source
cs: Zdroj aktualizace
